/Files/images/Блажко Н.jpg
Блажко Наталія Миколаївна - Директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 81 Хаківської міської ради Харківської області, освіта – вища, у 2000 році закінчила Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С. Сковороди за спеціальністю " Початкове навчання", педагогічний стаж – 25 років, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». З серпня 2013 року призначена на посаду директора.
/Files/images/мое222рр 001.png
Ткач Олена Василівна - педагог-організатор, освіта – вища, у 1996 році закінчила ЖДПІ ім. І. Франка за спеціальністю вчитель біології, працює на посаді з 2003 року, педагогічний стаж – 22 роки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».
/Files/images/ввв.JPG
Вибранна Вікторія Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, освіта - вища, у 2006 році закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут за спеціальністю "Початкове навчання", педагогічний стаж - 12 років, кваліфікаційна категорія - "Спеціаліст І категорії", призначена на посаду з 1 серпня 2016 року.
Кiлькiсть переглядiв: 255