School

/Files/images/Изображение50.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 81 Харківської міської ради Харківської області починає свою історію з 1936 року. За піклуванням мешканців селища Минутка перед районною радою депутатів трудящих про відкриття початкової школи, в 1936 році сесією Червонобаварської районної ради (керівник Святенко М.А.) було винесено рішення – відселити мешканців з будинку по вулиці Червона алея, 17 і передати його в розпорядження районного відділу народної освіти для відкриття в районі школи.

В серпні 1936 року була відкрита початкова школа № 81.

Завідувачем школи призначено Германа Луку Тимофійовича.

Будівля, в якій розмістилася школа, колись належала поміщиці Цетреус. В будинку було обладнано три класних кімнати, учительська і роздягальня. В школі навчалось 164 учні. Школа працювала у дві зміни.

Після 1965 року школа стала 8-річною, якою залишається до теперішнього часу.

Сьогодні в школі 7 класів. В них навчаються 66 учнів. Мова навчання:українська.

Кількість педагогічних працівників –13, з них мають кваліфікаційну категорію: спеціаліст вищої категорії – 1, спеціаліст І категорії – 2, спеціаліст ІІ категорії – 2, спеціаліст – 8. Колектив вчителів досить молодий.

Директори ХЗОШ № 81:

Омелаєнко Ольга Миколаївна (1979 - 2000)

Подаруєва Світлана Василівна (2000 - 2011)

Дацко Світлана Петрівна (2011 - 2013)

З серпня 2013 року на посаду директора ХЗОШ № 81 призначено Блажко Наталію Миколаїівну