• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційна освіта

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

(Наказ Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.2013р., (зі змінами) зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 703/23235
Зміни до Положення про дистанційне навчання
Дистанційне навчання- новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Сутність дистанційного навчання

Наслідком процесу інформатизації суспільства та освіти є поява дистанційного навчання як найбільш перспективної, гуманістичної, інтегральної форми освіти, орієнтованої на індивідуалізацію навчання.

Передумовами розвитку дистанційного навчання є:

- бурхливий розвиток інформаційних технологій;- неперервне зниження вартості послуг на підключення та використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів;- суттєве поглиблення процесів упровадження інформаційних технологій в освітню практику;- значне поширення засобів комп’ютерної техніки серед населення.

Інформація про можливість отримання дистанційної підготовки учнів та вчителів з різних дисциплін.

Онлайн-інструменти дистанційного навчання

Загальноосвітніhttp://rozumniki.info/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Абетка Математика Українська мова Навчання грамоти 1-3 клас
https://study-smile.com/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Сайт для дошкільнят і молодших школярів, де можна вчитися рахувати і читати
https://miyklas.com.ua/

Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Цей сервіс містить онлайн-курси з 1-го до 11-го класу. Теорія + практичний блок.
https://www.matific.com/ua/uk/home/Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі
Математика на Khan Academy https://uk.khanacademy.org/Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.
Підготовка до ЗНОhttps://ilearn.org.ua/
https://znoclub.com/
https://zno.osvita.ua/
https://besmart.study/
Онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів .
ПізнавальніЦікава наука https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQнауково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.
https://prometheus.org.ua/Англійська мова Аналіз даних Громадянська освіта Освіта сучасного вчителя Підготовка до ЗНО Підприємництво «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» (надання усім охочим людям з інвалідністю)
https://www.ed-era.com/courses/Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема: курс з механіки; курс з історії “Зародження української нації” та “Історія України в історіях” (повний курс з історії України для підготовки до ЗНО); курс з математики: “Арифметика, рівняння та нерівності”; курс про права людини в освітньому просторі; курс з англійської; курс з біології.
Книга-мандрівка https://www.youtube.com/channel/UCHq5vXBXgKpU0_Nxl8pDKywУкраїнський мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають.
Ukraїner https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g/featuredЕкспедиція Україною. Закарпаття, Приазов'я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор'я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя. Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія та етнографія.

Для вчителів

Kahoot https://kahoot.com/Базова версія – безкоштовна. Англомовний сервіс, де можна створити вікторини з множинним вибором для всього класу.
Classtime https://www.classtime.com/uk/Це вправи і тести, в яких є можливість ставити оцінки. Вони є як готові, так можна створювати і свої. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та давати учням виклики у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів.

35 інструментів для дистанційного навчання

Кiлькiсть переглядiв: 149