Основні правила поведінки дітей на воді

· Місце для купання вибирається, по змозі, біля похилого піщаного берега, не ближче як за 500м від причалів, пристаней та інших споруд.

· Місця купання мають бути позначені поплавковою огорожею, ділянки пляжу для купання та навчання плаванню дітей до 9 років повинні мати глибину не більше, ніж до рівня грудей дитини.

· У місці купання не повинно бути джерел із низькою температурою, забруднення води, вирів.

· Дно водойми для купання повинно мати пологий схил до глибини 1,5м без ям, обривів і небезпечних предметів (підводного каміння, уламків, коріння, скла та ін.).

Забороняється:

· небезпечні ігри і розваги на воді, безглузді витівки

· пірнати із перил

· подавати сигнали про необхідність допомоги заради жарту

· купання дітей, які не вміють плавати без нагляду старших

· користуватися човном дітям до 16 років без супроводу дорослих

· стрибати у воду із човна

· сидіти на бортах, розгойдувати човен

· Взимку діти полюбляють гратися в сніжки, з'їжджати з крутого берега річки чи ставка на лід, грати на льоду в хокей, ковзатися та інше. Але є правила поведінки на льоду, яких треба обов'язково дотримуватися:

- не виходьте на лід, міцність якого вам не відома

- переходьте водоймище тільки в перевірених місцях

- не виходьте на лід в період весняного паводка