/Files/images/1297709939_39ab3435cacf1a08e9825cb605dc66ac_xl.jpg

Про користь молока

Учні 1-х класів кожного дня отримуть безкоштовне молоко.

Молоко дуже корисний продукт. Його подарувала нам сама природа. Ще в давнину цілителі всім своїм хворим говорили пити молоко. Вони вважали, що молоко має цілющі властивості. Пили молоко діти, дорослі, хворі та здорові люди. Стародавні трактати про здоров'я, які дійшли до нас кажуть про те, що молоко найкращий засіб для лікування багатьох хвороб.

В даний час користь молока доведена наукою. У молоці міститься велика кількість корисних для організму людини речовин: вітаміни, ферменти, молочний жир, білки, молочний цукор, мінеральні речовини. Всі речовини, що містяться в молоці, добре засвоюються організмом. У молоці містяться такі білки, які не синтезуються організмом. Казеїн, глобулін, альбумін - це білки, що містяться в молоці. Глобулін і альбумін володіють властивостями антибіотиків. Завдяки цьому молоко здатне захищати людину від потрапляння інфекцій. Тому всім, хто застуджений, необхідно пити молоко.

Молоко корисно для дітей. З нього діти отримують необхідні білки. При цьому вони добре засвоюються організмом дитини. Крім цього дітям корисний жир коров'ячого молока. Він грає дуже важливу роль в будівництві клітин. До складу молочного жиру входять жирні кислоти і полінасичені кислоти. Ці речовини необхідні для розвитку нервової системи людини. Засвоюється організмом молочний жир дуже добре.

Для того, щоб в кишечнику була корисна мікрофлора організму необхідна лактоза - молочний цукор. Лактоза міститься в молоці. Кальцій, що надходить в організм людини, засвоюється набагато краще разом з лактозою. Завдяки цьому ми маємо міцні і здорові зуби. Кальцій корисний і для дітей. Завдяки кальцію у дітей формується кісткова тканина. Крім цього кальцій активує в організмі гормони і ферменти.

У молоці містяться мінеральні солі, необхідні для нашого організму. А найцікавіше, що в молоці містяться мінеральні солі, які потрібні людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Молоко не сприяє появі набряків.

Вітаміни допомагають нам прискорити біохімічні процеси, які протікають в організмі. Пити молоко необхідно при стресах. У молоці містяться практично всі вітаміни, які необхідні нашому організму. Молоко покращує обмінні процеси в організмі людини.

Кисломолочні продукти теж корисні для здоров'я. Кисломолочні продукти мають позитивну дію на кишечник, підвищують імунітет. Особливо важливо, щоб кисломолочні продукти були присутні в раціоні дітей з порушеним обміном речовин.

Кисломолочні продукти і молоко люблять майже всі люди. Деякі вважають за краще вживати молоко і кисломолочні продукти на сніданок, а деякі на вечерю. Деяким людям подобається молоко, деяким ряжанка і так далі. Для того, щоб бути здоровим і довго жити необхідно кожен день випивати склянку молока.

Молоко не можна пити людям, чий організм не переносить лактозу. В такому випадку молоко стає токсичним для організму. У більшості випадків такі люди не переносять молоко з самого дитинства. Такі люди можуть знайти в магазинах замінники молочних продуктів. Не рекомендується пити молока натщесерце людям, страждаючим захворюваннями кишечника.

Люди, які звикли пити молоко в дитинстві, навряд чи відмовляться від нього надалі. Молоко можна пити навіть людям, що страждають алергією. Пийте і їжте молочні продукти і будьте здорові.