/Files/images/1191269251_c4133.jpgБібліотека Харківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №81

Харківської міської ради Харківської області

Бібліотекар: Суходольська Наталія Сергіївна

Завдання шкільної бібліотеки

Книга – чудове надбання людей, наш кращій порадник і друг, вірна супутниця життя. Вона допомагає нам краще зрозуміти навколишню дійсність, вивчати досвід минулих поколінь.

Шкільна бібліотека відіграє вирішальну роль у формуванні і розвитку читацьких інтересів учнів. Плануючи роботу з виховання в учнів читацьких інтересів, ми враховуємо вікові особливості читачів, їхні інтереси та захоплення

Напрямки роботи бібліотеки:

- удосконалення культури читання та самостійної роботи з книгою;

- виховання бережливого ставлення до книжок та підручників;

- виховання вдумливого, грамотного читача з високим рівнем культури та національної свідомості;

- інформаційне забезпечення вчителів та учнів новою літературою , яка надійшла до бібліотеки;

- спільна робота бібліотекаря та вчителів по забезпеченню учнів підручниками:

а) організація видачі та прийому підручників;

б) робота з боржниками;

в) перевірка підручників.

З 1.10 2017 по 31.10 2017 в бібліотеці відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя". Були проведені уроки-бесіди з учнями 1-9 класів, а саме: "Що я знаю про здоровий спосіб життя". "Як уникнути шкідливих звичок". "Скажи наркотикам-НІ!", тощо. В рамках заходу було проведено конкурс малюнків "Я люблю свою планету" та суботник, в якому прийняли участь діти та їх батьки.

На початку грудня пройшов Всеукраїнський тиждень права, в якому ХЗОШ № 81 також прийняла участь. В бібліотеці була організована виставка книг та виставка дитячих малюнків під загальною назвою "Я МАЮ ПРАВО!"

Протягом І семестру 2017 року в бібліотеці проводилися уроки-бесіди з учнями: 1-3 класів "Доброго дня! Вас вітає бібліотека! Для чого потрібна книга". 4-6 класів "Історія виникнення книги." 7-9 класів "Як книга допомагає людині у житті".

В бібліотеці постійно працює виставка "Харків - моє рідне місто", де діти завжди можуть ознайомитися з історією та розвитком міста, в якому вони живуть і яким гордяться.

Фонд бібліотеки постійно поповнюється художньою літературою та підручниками.

Шкільна бібліотека працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00

Заголовок
/Files/images/бібл.2.jpg В бібліотеці оформлено постійнодіючу мовну виставку, де представлені різноманітні словники, посібники з правилами та та інша цікава література.
/Files/images/бібл.1.jpgУ шкільному коридорі протягом навчального року оформлюються різні тематичні виставки.
/Files/images/бібл..jpg На початку навчального року було оформлено постійнодіючу виставку "Історія Харкова"
/Files/images/бібліот.jpg У грудні 2017 року, в рамках Тижня права", у шкільній бібліотеці було оформлено виставку "Мої права - моє життя". Учні 1-9 класів відвідали виставку.
Кiлькiсть переглядiв: 67