/Files/images/86345806_1335121048_85926325_4783955_d18dd0bcd0b1d0bbd0b5d0bcd0b0.png

Соціальний педагог у школі

Організовує проведення заходів превентивно-профілактичного напрямку; соціально-педагогічний патронаж дітей; соціально-психологічне обстеження, надавати консультативну допомогу дітям та батькам з багатодітних, неповних, неблагонадійних та інших проблемних сімей.

Здійснює захист прав дітей в суспільстві; профілактику правопорушень неповнолітніх; захист дитини від будь-яких форм фізичного і психічного насильства, запобігання вживанню ними алкоголю, наркотичних речовин, іншим шкідливим звичкам, пропагування здорового способу життя.

Сприяє здійсненню превентивного виховання, профілактики злочинності, алкоголізму і наркоманії, інших узалежнень і шкідливих звичок серед підлітків; подоланню особистісних, міжособистісних, внутрішньосімейних конфліктів.

Практичний психолог у школі

Організовує психологічне діагностування учнів школи; просвітницьку роботу для батьків, приймає батьків (осіб, що її замінюють) з питань організації виховного процесу.

Сприяє процесу адаптації учнів до навчання в школі; пошуку, відбору, розвитку обдарованих дітей; вибору підлітками професії; формуванню психологічної культури учнів, педагогів, батьків; здійсненню превентивного виховання, профілактики злочинності, алкоголізму і наркоманії, інших узалежнень і шкідливих звичок серед підлітків.