/Files/images/миротворці.jpg

МИРОТВО́РЕЦЬ - Той, хто сприяє встановленню миру, усуває ворожнечу, сварки.

План заходів щодо роботи загону юних миротворців на 2017/ 2018 навчальний рік

№ з/п Назва заходу Дата (строки) проведення Місто проведення Примітка
1. Флешмоб «Квітка миру» 21.09.2017 Шкільне подвір’я Захід присвячений Міжнародному дню миру
2. Свято «Козацькі розваги» 13.10.2017 Спортивний зал Захід присвячний Дню Захисника України
3. Виставка «Українські традиції» Листопад
2017 року
Школа, актовий зал Виставка поробок, вишивок, посуду, інших предметів – символів нашої держави
4. Флешмоб «Скажемо СНІДу-НІ!» 01.12.2017 Школа, актовий зал Захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом
5. Акція «Годівничка» Січень
2018 года
Школа, сад Виготовлення та развішування годівничок для пташок
6. Конкурс малюнків «Жива планета» Березень
2018 року
Школа, актовий зал Виставка плакатів та малюнків на екологічну тему
7. Екологічний суботник «Мій дім - планета Земля» Квітень
2018 года
Територія школи та микрорайону Формування поняття невід’ємного зв’язку людини з природою, залежності благополуччя людей від цілісності середовища проживання
8. Свято Останнього дзвоника

Травень
2018 року

Заголовок
/Files/images/акция.jpg У січні 2018 року члени загону юних миротворців провели акцію у школі "Гвардійська родина - тобі. Україно!". в ході якої було зібрано канцелярські товари. іграшки та солодощі для дітей із Луганської області.

/Files/images/снід.JPG 1 грудня проведено флешмоб "Скажемо СНІДу - НІ", присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Кожен учень виготовляв символічну стрічку червоного кольору. а після проведення флешмобу старшокласники розповіли молодшим школярам про значення цього символу.

/Files/images/виставка.JPG У листопаді юні миротворці організували виставку "Українські традиції".
/Files/images/козаки.JPG 13 жовтня 2017 року було проведено конкурс "Козацькі розваги". присвячений Дню українського козацтва.
/Files/images/мир1.JPG У шкільному коридорі юні миротворці оформили стіну миру, на якій розмістили малюнки дітей про мир.
/Files/images/мир.JPG 21 вересня 2017 року у школі проходив флешмоб "Квітка миру". присвячений Міжнародному дню миру.