/Files/images/аааб.jpg

Учнівське самоврядуванння Харківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 81 Харківської міської ради Харківської області


До складу правління входять:

  • Мер - Євсюкова Вікторія
  • Замісник мера - Тертична Вікторія
  • Голови департаментів:
  • Департамент освіти - Карпенко Кирило
  • Департамент культури та дозвілля - Омеліна Єлизавета
  • Департамент здоров'я та спорту - Паяс Ян
  • Департамент внутрішніх справ - Стороженко Данило
  • Департамент праці - Шевченко Олексій
  • Департамент інформації - Федоровський Захар

Статут шкільної організації учнівського самоврядування

Структура учнівського самоврядування

/Files/images/самовряд.jpg

Заголовок
/Files/images/самовр.jpg 5 грудня, напередодні Дня самоврядування, лідери учнівськог самоврядування були присутні на незвичному уроці на базі ХСШ № 93. Голова адміністрації Новобаварського району розповіла дітям про структуру Харківської міської ради та районних адміністрацій.
/Files/images/юбббб.jpg Сьогодні 28 листопада 2019 року Ганна Миколаївна святкуєсвій 95-річний ювілей. З нагоди свята її прийшли привітати юні миротворці тачлени учнівського самоуправління ХЗОШ № 81.
/Files/images/передача.JPG 21 листопада члени учнівського саморядування прийняли "Естафету пам'яті" у Харківської гімназії № 39.
/Files/images/естафета....jpg 18 листопада учні нашої школи відвідали урочистий захід-старт "Естафета пам'яті" на честь 75-ї річниці визволення України від нацизму і 75-ї річниці Великої Перемоги.
/Files/images/сссс.jpg 15.11.2019 члени учнівського самоуправління відвідали speaking club на тему "Шлях до успіху" гп базі ХСШ № 162. Своїм життєвим досвідом в досягненні успіху ділилися зі школярами фахівці різних сфер життя.
/Files/images/сууббот.jpg 19 жовтня 2019 року члени учнівського самоуправління прийняли ативну участь у прибиранні території Удянського гідропарку.
/Files/images/ярмарок.jpg 10 жовтня 2019 року відбулося Свято осені.
/Files/images/газета.jpg 4 жовтня 2019 року члени учнівського самоуправління привітали вчителів та працівників школи з Днем працівників освіти.
/Files/images/знання.jpg 2 вересня члени учнівського самоуправління, традиційно, прийняли активну участь у підготовці свята Першого дзвоника.
/Files/images/вересень.jpg 3 вересня 2018 року лідери учнівського самоуправління прийняли активну участь у підготовці та святкуванні Дня знань.
/Files/images/акция.jpg У січні 2018 року члени учнівського самоуправління організували у школі проведення акції "Гвардійська родина - тобі Україно!" та прийняли участь у міській акції. Діти збирали канцелярські товари. іграшки та солодощі для дітей Луганської області.
/Files/images/новий 17.jpg 22 грудня 2017 року лідери учнівського самоуправління підготували новорічну казку на новий лад "Аліса в країні чудес"
/Files/images/снід.JPG 1 грудня 2017 року лідерами учнівського самоуправління було проведено флешмоб "Ми проти СНІДу"
/Files/images/пикалова.jpg 28 листопада 2017 року члени учнівського самоврядування привітали ветерана Пікалову Ганну Миколаївну з 93-річчям.
/Files/images/алиса.JPG 29 вересня 2017 року лідери учнівського самоуправління підготували святковий концерт для вчителів та привітали всіх працівників школи з професійним святом.
/Files/images/DSC04609.JPG 01.06 2016 року учні школи прийняли активну участь у святкуванні Дня захисту дітей у парку Сафарова.
/Files/images/звонок55.JPG 27 травня 2016 року на шкільномі подвірї пролунав Останній дзвоник.
/Files/images/пиккалова 2016.JPG Члени учнівського самоврядування школи з нагоди Дня Перемоги відвідали ветерана Пікалову Г.М. , привітали її за святом, пригостили солодощами.
/Files/images/ныхто не заб.JPG 09 травня 2016 року пройшло районне свято до Дня Перемоги. На святі було багато глядачів, приходили сім’ями.В організації свята активну участь прийняли учні нашої школи .Свято вийшло теплим, зі сльозами на очах. Бажаємо всім щастя, здоров’я та мирного неба!
/Files/images/чорнобиль 2016.JPG Актив учнівського самоуправління напередодні 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції організували для дітей зустріч з учасниками ліквідації аварії. Всі уважно слухали розповіді очевидців трагедії та задавали питання.
/Files/images/миррр.JPG 22 квітня учні нашої школи прийняли участь у районному конкурсі інсценованої пісні "Діти Харкова- за мир!"
/Files/images/высадка.JPG У нашій школі продовжується традиція висаджувати дерева у шкільному садку. Сьогодні 08.04.2016 учні посадили 15 саджанців фруктових дерев. Цю традицію будемо продовжувати і надалі та передавати іншим учням. Щиро дякуємо батькам за сприяння у придбанні саджанців!
/Files/images/масляна44.JPG 13 березня 2016 року у парку біля КДЦ "Баварія" відбулося свято Масляної. Учні, батьки та колектив школи весело відсвяткували свято Масляної.
/Files/images/березня11.JPG 04 березня 2016 року члени учнівського самоврядування привітали мам, бабусь, вчителів, дівчат зі свято 8 березня!
/Files/images/DSC04403.JPG 14 лютого -День Святого Валентина. Напередодні цього свята у школі пройшов конкурс " Валентинок" .Членами Департаменту культури і дозвілля було організовано пошту для валентинок.Діти із задоволенням вітали один одного зі святом.
/Files/images/умілі ручкиї.JPG За ініціативи членів учнівського самоврядування для учнів школи було організовано виставку
" Умілі ручки". На виставці були представлені роботи дітей, виготовлені власноруч з різних матеріалів.
/Files/images/новий год.JPG Одне з найбажаних свят у житті дитини -Новий рік! В цьому році ми казкою провели старий рік Кози і і весело зустріли 2016 - рік Мавпи! Зі святом!
/Files/images/виставка.JPG 04 грудня 2015 року у нашій школі було організовано виставку " Національні традиції моєї родини". В даній виставці активну участь прийняли не лише діти, а й батьки, були представлені предмети побуту, рушники,елементи українського одягу та інші національні речі.
/Files/images/спид.JPG Щорічно 1 грудня члени учнівського самоврядування проводять серед учнів школи Флешмоб " Діти проти СНІДу!"
/Files/images/виставка осіння.JPG Традиційно восени у нашій школі проходить Осінній Ярмарок. Діти разом з батьками із задоволенням беруть активну участь в оформленні осінніх композицій та ярмарці.
/Files/images/веселі старти.JPG 14 жовтня український народ відзначає День Українського козацтва. У Харківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №81 Харківської міської ради Харківської області, з метою зміцнення почуттів національної гордості й гідності,вивчення історії, культури та традицій рідного краю, з метою укріпленняздоров’я дітей, розвитку навичок і фізичних якостей, 13 жовтня 2015 року пройшов конкурс «Козацькі розваги», в якому брали участь команди початкових класів, а решта дітей активно вболівали та переживали за свої команди.
/Files/images/DSC_4144.JPG 25 вересня 2015 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 81 відбулося свято,приурочине 80-річному ювілею школи. На святі присутні випускники минулих років, почесні гості, педпрацівники,батьки. Вітаємо З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛА!

Кiлькiсть переглядiв: 428