• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Рік німецької мови

/Files/images/GERMANIYA-UKRAINA.jpg

На території України близько 750 тисяч людей вивчають німецьку мову. Вона вважається другою за популярністю.Тому 2018 рік оголошено роком німецької мови в Україні, а в Німеччині — рік української мови.

Міністри закордонних справ вирішили поглибити знання українців про Німеччину, її мову та культуру. І, в свою чергу, у Німеччині – про українську культуру та мову.Це зроблено для того, щоб через чверть століття після початку дипломатичних зносин зміцнити дружбу та довіру двох держав. Важливим моментом є розширення співпраці у освітянській та культурній сферах.

Головна мета такої співпраці – покращення вже існуючих відносин і освітянських проектів.Також планується заснування і відкриття абсолютно нових програм і заходів, які будуть цікаві широкій аудиторії і зможуть зацікавити їх до вивчення мови і культури Німеччини.Українсько-Німецька співпраця розвиватиметься у наступних напрямках:

  1. Німецька мова потрібна молоді для того, щоб розширити свої перспективи у отриманні вищої освіти, а також кар’єрного розвитку. Це основна концепція культурної освіти.
  2. Досягнення спільної мови щодо вшанування пам’яті, а також виявлення громадянської позиції і відповідальності. Історичні події, які проходили, і ті, які проходять зараз, повинні бути розглянені і проаналізовані. Потрібно підійти до питання, враховуючи різні аспекти подій шляхом дискурсу двох країн. Виховання свідомого громадянина з особистим почуттям відповідальності за свої дії.
  3. Літературний діалог двох країн. Точки дотику: переклад творів сучасних авторів, літературні зустрічі. Це допоможе краще осягнути тонкощі культури, досконаліше вивчити мову, зрозуміти і повністю інтегруватися до європейської спільноти. Всі ці аспекти допоможуть провести діалог миру у всьому світі.

Паралельно в Німеччині теж проходять різноманітні заходи для заохочення вивчення української мови та культури німецькими громадянами.

Німецька мова українською

Кiлькiсть переглядiв: 139