Тиждень безпеки дорожнього руху

2017-05-15

/Files/images/рух.jpg

З 08 по 14 травня 2017 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 81 Харківської міської ради Харківської області пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках тижня було проведено вікторину «Світлофор» для учнів 1-4 класів. Учні показували свої знання з правил переходу дороги. Було проведено конкурс малюнків «Дорожній рух» серед учнів 1-9 класів. Перемогу здобули: Шевченко Олексій, учень 6-А класу, Бондаренко Єгор, учень 1-А класу і Дзюба Юлія, учениця 7-А класу. Оформлено виставку «Дорожні знаки». Учні початкової школи переглянули мультфільм про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови». Учні 5-9 класів подивились фільм «Дорожня безпека».

12 травня 2017 року було проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі - безпека життя».