Фестиваль дитячої самодіяльної творчості "Шлях до зірок"

2020-03-02

/Files/images/шлях до зірок.jpg

3 роки тому за ідеєю голови адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник було організовано Фестиваль дитячої самодіяльної творчості «Шлях до зірок». Головна задача фестивалю - пошук талантів серед дітей та молоді в закладах освіти району.

28.02.2020 в Палаці студентів Національного юридичного університету відбувся фінал третього фестивалю. Понад 1500 дітей та їх наставників стали учасниками фестивалю, та більше 500 вийшли у фінал. Серед них діти з дитячих садочків та шкіл, шкіл мистецтв, вихованці циркових та танцювальних студій району, культурно-ділового центру «Баварія». Талановиті та креативні, творчі та замріяні вибороли перемоги в номінаціях: «Вокал професіональний та аматорський» (соло та ансамблі), «Хорові колективи», «Циркове мистецтво», «Хореографія», «Інструменталісти».

А в цьому, 2020 році, з'явилися нові номінації: «Найкрутіші», «Зірка+зірочка», «Фрістайл». В кожній з номінацій фіналістам присвоєно почесне звання Лауреата першого, другого, третього ступенів з врученням пам'ятних кубків. Лауреатів нагороджено дипломами, учасників та їх батьків - подяками голови адміністрації. Гран-прі присуджено в кожній номінації.

Всіх глядачів, учасників, фіналістів та гостей свята привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес та побажав учасникам фестивалю подальших успіхів та перемог!

Адміністрація району висловлює подяку людям, які надали підтримку та допомогу в проведенні цього грандіозного свята. Дякуємо першому заступнику Харківського міського голови, депутату міської ради І.Терехову, депутату Харківської обласної ради Г. Кузнецовій, депутатам міської ради Ю. Медведєву та О.Топчій, директору Департаменту освіти ХМР О.Деменко, приватному підприємцю Н. Цибульник, співвласнику ТОВ «МИР-СТРОЙ» В. Тищенку, а також усім тим, хто був поруч та підтримував учасників – батькам та педпрацівникам!

Кiлькiсть переглядiв: 16