• Ви знаходитесь тут:

• Давайте знайомитись

Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 81 Харківської міської ради Харківської області

/Files/images/фасад 81 (1).jpg
Головна мета та завдання школи:
Удосконалення форм і методів роботи на уроці – шлях до модернізації освіти. Здійснення системного підходу у вихованні громадянина України на основі вивчення індивідуальних особливостей кожного учня.
Режим функціювання школи: Школа працює в одну зміну, заняття починаються о 8.30 і закінчуються, враховуючи роботу факультативів та ГПД о 19.00.
Профільність навчання, спеціалізація: З метою природничо-математичної допрофільної підготовки учнів за рахунок варіативної складової робочого навчального плану введено
  • спецкурс "Харківщинознавство"
  • факультативи "Хімія в порбуті", "Аптека природи"
    курс за вибором "Міфологія"
  • Гурткова робота:
  • У школі працюють такі гуртки: "Театральний" вівторок 15.15-17.45 , середа 14.20-16.20;
  • "Англійська мова для дітей" четвер 15.15-17.45, п'ятниця 14.20-16.20.
  • Керівники гуртків Чивільова Віра В'ячеславівна, Артамонова Інна Костянтинівна.
Мова навчання, вивчення іноземних мов: В школі викладання навчальних предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану здійснюється державною мовою. З 1 по 9 клас вивчається англійська мова. У 1-8 класах також вивчається російська мова.