• Ви знаходитесь тут:

• Давайте знайомитись

Харківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 81 Харківської міської ради Харківської області

/Files/images/фасад 81 (1).jpg
Головна мета та завдання школи:
Удосконалення форм і методів роботи на уроці – шлях до модернізації освіти. Здійснення системного підходу у вихованні громадянина України на основі вивчення індивідуальних особливостей кожного учня.
Режим функціювання школи: Школа працює в одну зміну, заняття починаються о 8.30 і закінчуються, враховуючи роботу факультативів та ГПД о 19.00.
Профільність навчання, спеціалізація: З метою природничо-математичної допрофільної підготовки учнів за рахунок варіативної складової робочого навчального плану введено
  • "Як навчитися легко вчитися" (курс за вибором)
  • "Створення мультемедійних презентацій засобами програми PowerPoint"(курс за вибором)
  • спецкурс "Харківщинознавство"
  • факультативи "Хімія в порбуті", "Аптека природи"
    курс за вибором "Міфологія"
  • Гурткова робота:
  • У школі працюють такі гуртки: "Театральний" та "Початкове технічне моделювання"
  • Керівники гуртків: Артамонова Інна Костянтинівна, Ткач Олена Василівна.
Мова навчання, вивчення іноземних мов: В школі викладання навчальних предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану здійснюється державною мовою. З 1 по 9 клас вивчається англійська мова. У 1-8 класах також вивчається російська мова.