ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ з питання конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти

Пам´ятка для батьків!

Шановні батьки! Пам’ятайте, що ваша сім´я – найперша і найважливіша ланка виховання, оскільки саме в ній закладається духовне ядро особистості, основи її моралі, народжуються і поглиблюються любов до батьків, сім´ї, роду, народу, до усього живого, повага до рідної мови, історії, культури.
Взірцем гуманних якостей маєте бути насамперед ви самі, характер взаємин у вашій сім´ї.
Отож:
• Шануйте одне одного, будьте чуйними, уникайте сварок і образ.

• Показуйте дітям приклад доброзичливого ставлення до інших членів сім´ї, сусідів, співробітників, а також до незнайомих людей, що потребують допомоги.
Пам’ятайте: діти копіюють дії дорослих і насамперед батьків!

• Стежте, щоб ваші слова не розходилися з вашими справами. Молодший підліток дуже спостережливий і допитливий, і навіть невеличка фальшива нотка у сімейному оркестрі може спровокувати недовіру вашої дитини.
Батькові слід узгоджувати свої дії стосовно дитини з діями її матері, матері – із діями батька. Пам’ятайте: «Якщо батько каже «так», а мати – «сяк» - росте дитина як будяк!»

• Будьте моральним зразком для своєї дитини. Ваші син або дочка – уже підлітки, і їм властиве критичне ставлення до ваших якостей. Тому не тупцюйте на місці, «зростайте» разом із вашими дітьми, щоб вони відчували гордість за батьків, бажання бути схожими на вас.
Пам’ятайте: успіх виховання залежить від мудрого поєднання любові до дитини з вимогливістю до неї.

• Шануйте дитину, її гідність і почуття. Вмійте поставити себе на її місце, цікавтеся її успіхами і невдачами.
Пам’ятайте: тільки з повагою до юної особистості можемо навчити її шанувати інших.

• Вправляйтеся зі своїми дітьми в гуманних учинках. Організовуйте їхнє життя так, щоб вони на ділі могли піклуватися про тих, хто цього потребує (молодший брат або сестра, старенькі бабуся або дідусь, хворі в сім´ї) і допомагати старшим (правильний розподіл домашніх обов’язків), щоб вони були готові допомогти своїм друзям, щоб завжди були чемними.

• Пам’ятайте, що, виховуючи дітей, ви виконуєте не тільки батьківський, а й громадський обов’язок.
Школа – ваш вірний союзник і помічник. Звертайтеся до педагогів, вони завжди відгукнуться на ваші прохання і допоможуть у вихованні дитини

До уваги батьків учнів школи!

Ведеться робота щодо виконання Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-УІ "Про захист персональних даних" .

Перелік документів, які необхідні для зарахування до 1-го класу:
1) Заява від обох батьків або опікуна майбутньго першокласника.
2) Ксерокопія свідоцтва про народження.
3) Ксерокопія ідентифікаційного коду дитини.
4) Медична картка.
5) Тимчасова реєстрація на території України паспортного документа або наявність посвідки на постійне чи тимчасове проживання в Україні , або документів, що посвідчують отримання статусу біженця чи притулку.

Перелік документів, які необхідні для зарахування до 2-9-го класів:
1) Заява від обох батьків або опікуна учня (ці).
2) Особова справа учня (ці).
3) Медична картка.

Виконання домашнього завдання
(памятка для батьків)

· Поясніть своїй дитині, що домашнє завдання - справа першочергова. Допоможіть їй скласти план виконання домашнього завдання.

· Не виконуйте домашнє завдання за свою дитину.

· Привчіть свою дитину завчасно готуватись до контрольних робіт.

· Створіть своїй дитині спокійну обстановку для навчання.

· Цікавтесь роботою вашої дитини, проглядайте щоденник і зошити.