• Ви знаходитесь тут:

• Державна підсумкова атестація

Важливо про ДПА-2017

ДПА для школярів, що закінчують 4 клас, залишиться незмінним. Діти писатимуть контрольні роботи з української мови та математики, складатимуть літературне читання.
Щодо ДПА цього ступеня наголошується, що вона має трактуватися як перевірка рівня викладання, оцінки навчальних досягнень. Для дітей це будуть звичні контрольні роботи. Проводитимуть атестацію з 15 травня.
2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО ДПА для 9-класників теж залишиться без змін. Обов язковим для складання є українська мова та математика, ще 1 предмет обирає педрада: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова нацменшини, інтегрований курс літератури. Проводитимуть атестацію з 1 червня.