/Files/images/Рформування_1.jpg

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про загальну середню освіту" (редакція від 28.09.2017)

Закон України "Про позашкільну освіту" (редакція від 28.09.2017)

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Концепція Нової української школи (завантажити)

Лист МОН 1/9-73 від 01.02.2018 "Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти EdEra"

Наказ МОН від 15.01.2018 №34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

КМУ Розпорядження від 17 січня 2018 р. №17-р "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"

МОН визначило дати курсів з підвищення кваліфікації для вчителів НУШ (посилання на сайт «Нова українська школа»)

МОН затвердило програму підвищення кваліфікації вчителів НУШ Інститутами післядипломної освіти(посилання на сайт «Нова українська школа»)

МОН України пропонує до громадського обговорення «Концепцію розвитку громадянської освіти в Україні»

Наказ № 923 Методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду для учнів 1 класу у Новій українській школі

/Files/images/Календар реформи.jpg

Вкладення