Наш заклад використовує для впровадження дистанційної освіти платформу HUMAN

Електронна освітня платформа «HUMAN Школа» - це електронний журнал, електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача і оцінка домашніх завдань, відеозв’язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат, аналітика результатів навчання.
Щоб дізнатися більше про реєстрацію та роботу перегляньте відеоінструкцію:

Інструкціядля батьків та учнів щодо користування платформою HUMAN

Як зареєструватися учням на платформі Human.ua Як зареєструватися батькам та учням на платформі HUMAN (Хьюман).

Відеорекомендації для учнів і батьків з використання веб-платформи дистанційного навчання "HUMAN" Як працювати з платформою human. Інструкція для учня

Окрім основної освітньої платформи, зв'язок батьків, учнів та педагогів відбувається через відеозвя'зок ZOOM,електорнну пошту, чат на платформі HUMAN, Google-meet, месенджер Telegram.

За додатковою інформацією та з будь-яких питань звертайтеся :

На електронну пошту закладу:kharkov_shkola81@ukr.net