Уряд затвердив державний стандарт базової середньої освіти: реформа «Нова українська школа» продовжиться у 5-9 класах

30 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти, який створює умови для продовження реформи "Нова українська школа" у 5-9 класах з 2022 року.

Документ визначає структуру та зміст базової середньої освіти і пердбачає запровадження низки інноваційних підходів, зокрема - під час оцінювання результатів та організації освітнього процесу.Стандарт базової освіти тісно пов'язаний зі Стандартом початкової освіти.

Державний стандарт визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах базової середньої освіти, дає загальну характеристику змісту навчання, пояснює вимоги до обов'язкових результатів навчання та орієнтири для їхнього оцінювання.

Докладніше на сайті МОН.